Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návody a rady

Příspěvky

Vlastní odkazy v menu

Obtížnost
 
 

Chcete do menu přidat odkaz na profil na Facebooku, vlastní fórum nebo návštěvní knihu? Jednou z možností je vytvořit příspěvek s odkazem - my si ukážeme, jak vložit do menu přímý odkaz, aby nemuseli návštěvníci 2x klikat.

 
20. 11. 2013 Komentářů: 3 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

On-line chat jako podpora pro zákazníky

Obtížnost
 
 

Před pár dny jsme psali ve 12. části příručky pro založení eShopu, že má eShop oproti kamennému obrovskou nevýhodu v podobě absence osobního kontaktu mezi zákazníkem a prodejcem. A protože to neplatí jen u eShopu, ale i na dalších webech, podíváme se, jak správně nainstalovat jeden z nejoblíbenějších chatů v ČR.

 
4. 11. 2013 Komentářů: 7 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Portfolio (pro fotografy) trochu jinak

Obtížnost
 
 

Ať už fotíte, malujete nebo vytváříte jinou grafiku, určitě máte naplněné fotogalerie svými pracemi. Pojďme se podívat na způsob, jak vyzdvihnout Vaše nejlepší práce, díky kterým můžete získat třeba nové zakázky – a to včetně třízení do kategorií.

 
22. 10. 2013 Komentářů: 5 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Výměna obrázku v záhlaví za slider

Obtížnost
 
 

Vrátila se doba dynamičtějších stránek, proto si dnes ukážeme, jak vyměnit statický obrázek v záhlaví za pěkně vypadající slideshow různých obrázků.

 
15. 10. 2013 Komentářů: 50 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Jak změnit velikost fotografií a šetřit své místo na eStránkách

Obtížnost
 
 

Ať už používáte eStránky zdarma a máte k dispozici 200 MB nebo používáte eShop s 8 GB, může se stát, že kapacita nebude stačit. Většinou je to kvůli tomu, že na své stránky nahráváte příliš velké obrázky, které zbytečně zabírají místo. V dnešním návodu si ukážeme, jak velké fotky zmenšit.

 
13. 6. 2013 Komentářů: 2027 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Tisk WWW stránky po kliknutí na tlačítko

Obtížnost
 
 

Ať už máte na svých WWW stránkách recepty a nechcete, aby si Vaši návštěvníci  při vaření zašpinili notebook, nebo jde o dlouhý text, který se čte lépe z papíru než z monitoru, můžete zjednodušit možnost vytisknutí stránky přidáním jednoduchého odkazu pro tisk.

 
17. 4. 2013 Komentářů: 1 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Externí formuláře

Rádi byste měli svůj online formulář nebo dotazník, díky kterému byste mohli zpracovávat své objednávky nebo jen dávali uživatelům dotazík na vyplnění? Proč nevyužít nějaké té externí služby. K dispozici jich máme hned několik, tak si pojďme představit ty nejzajímavější.

 
18. 3. 2011 Komentářů: 0 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Jak vložit vlastní patičku na své stránky.

Obtížnost
 
 

Na každé stránce, kterou jste si u eStránek vytvořili, jste na jejím konci našli patičku s naším copyrightem. Poměrně hodně uživatelů by rádo tento náš copyright odstranilo a v rámci firmy si tam dalo něco vlastního. Málo lidí ale ví, jak vlastně na to. V krátkém návodu si v několika krocích ukážeme, jak toho docílit.

 
18. 3. 2011 Komentářů: 13 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Jak zamezit kopírování obsahu

Obtížnost
 
 

Pokud budete chtít ztížit kopírování obsahu Vašich eStránek, zde jste na správném místě. Podíváme se, jak na to.

 
1. 2. 2011 Komentářů: 26 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek

Hudba na eStránkách

Obtížnost
 
 

Určitě jste se již setkali s webem, na kterém hrála nějaká hudba. Podiváme se proto jak si jednoduše vložit hudbu na svoje eStránky. Ukážeme si jednoduchý postup, díky kterým si můžete snadno oživit svůj web.

 
14. 1. 2011 Komentářů: 1 Rubrika: Návody a rady Celý příspěvek